Nová kvalita finančných služieb
Úvod  /  O nás  /  Napísali o nás  /  Spoločnosť Capital & Financial Protection spustila špeciálnu linku

Spoločnosť Capital & Financial Protection spustila špeciálnu linku

24. október 2013

Už aj finančno-sprostredkovateľský sektor má obmudsmana. Ľudia, ktorí majú otázky alebo chcú riešiť problémy v oblasti finančného sprostredkovania, sa odteraz môžu obrátiť na špeciálnu linku. Od októbra ju prevádzkuje spoločnosť Capital & Financial Protection.

„Ako každý biznis aj finančné sprostredkovanie má svoje chyby. Našim cieľom je ich odstrániť, preto sme spustili linku, ktorá má slúžiť ako ombudsman. Nie je určená iba našim klientom, ale všetkým ľuďom, ktorí riešia nejaké problémy s finančným sprostredkovaním. Možno vám finančný sprostredkovateľ radí zrušiť nejaké sporenie a vy pochybujete, či je to správne. V takomto prípade nám môžete zavolať alebo napísať,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Pavol Struhár. Ako ďalej dodal, bezplatná služba sa bude ďalej rozvíjať podľa toho, ako budú ľudia reagovať a aké problémy ich najviac budú trápiť. Snahou je  hľadať riešenia, ktoré uspokoja klienta. „Nechceme ľudí presviedčať o tom, ktorá spoločnosť je najlepšia. Veľmi veľa záleží konkrétne na finančnom sprostredkovateľovi. Chceme však, aby ľudia boli zorientovaní a dávame im možnosť si niektoré veci preveriť, prípadne vysvetliť,“ uzavrel Pavol Struhár.

Pre koho je linka určená?

pre každého, koho trápi niečo z oblasti finančného sprostredkovania
na linke vám napríklad poradia, ako spoznať dobrého finančného sprostredkovateľa, na čo si dať pozor, aké zmluvy sú pre vás nevýhodné
volať môžu aj klienti iných spoločností

Čítať viac... 

Zaujala Vás kariéra v spoločnosti Capital?

Dohodnite si s nami stretnutie alebo zavolajte na 0907 10 11 10
a my vám radi poskytneme viac informácií.


Copyright © 2013 Capitalfp.sk. Všetky práva vyhradené